orzechowi.pl

Nasz marka

Pasty orzechowe - zestaw
Ciasto marchewkowe z pastą z nerkowców 1
Dlaczego my?

Czym wyróżniamy się na tle innych firm oferujących podobne produkty?

01

Składniki to podstawa

Do naszych produktów używamy jedynie naturalnych składników i surowców wysokiej jakości. W asortymencie znajdziesz takie produkty jak pasty orzechowe, orzechy, bakalie, batony, a także kawy. Dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

02

Zależy nam na Tobie

Dlatego do past 100% nie dodajemy zbędnych wzmacniaczy smaku, substancji konserwujących i cukru. Naszym celem jest wspieranie Twojego zdrowia, stąd znajdziesz tutaj wszystko, co najlepsze!

03

Najwyższa jakość

Cenne źródło białka, wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, witamin i minerałów. Pasty orzechowe stanowią doskonały dodatek do diety osób aktywnych fizycznie, wegetarian, wegan, a także każdego, kto ceni sobie żywność dobrej jakości.

nasza historia

Orzechowi.pl

Jak to się zaczęło?

To bardzo proste. Z miłości do orzechów i zdrowego stylu życia! Oboje uwielbiamy wszystko, co orzechowe i nie wyobrażamy sobie dnia bez kilku łyżeczek masła orzechowego. Od lat szukaliśmy idealnej pasty orzechowej, która spełniłaby nasze oczekiwania. Znalezienie takiego produktu było wyjątkowo trudne, więc postanowiliśmy stworzyć je sami. Tak właśnie powstała marka Orzechowi.

W czym tkwi nasz sekret?

Do naszych past używamy surowców najwyższej jakości. Każdy słoik cechuje się wyjątkowym smakiem i kremową konsystencją. Od samego początku chcieliśmy, aby z naszych produktów mógł korzystać każdy, więc podstawą było stworzenie produktu o jak najkrótszym składzie, za to z jak największą ilością cennych składników odżywczych. Orzechowi to miejsce, gdzie znajdziesz szereg produktów, które będą pomocne w utrzymywaniu zdrowej diety, dobrego samopoczucia, energii i witalności.

W trosce o środowisko

Kupując nasze pasty orzechowe, dbasz środowisko! Nasze pasty pakujemy do słoików, bez plastikowych pokrywek. Dzięki temu nie tylko otrzymujesz dobrej jakości pasty orzechowe, ale i ograniczasz produkcje śmieci. Nasze słoiki świetnie nadają się również do ponownego użytku, więc śmiało możesz użyć ich do domowych przetworów, czy potraktować je jako słoiczki do deserów.

Dla kogo?

Dla osób aktywnych fizycznie, sportowców, amatorów, ale także każdego, kto prowadzi zdrowy tryb życia. Niezależnie od celu sylwetkowego – nasze masło orzechowe mogą spożywać osoby na diecie odchudzającej, jak i wysokokalorycznej. Jest idealne dla osób w każdym wieku! Ze względu na prosty skład – jest odpowiednie nawet dla najmłodszych. Każda mama powinna mieć w swojej kuchni zdrowe smarowidło do kanapek – a nasza pasta orzechowa z pewnością spełnia takie oczekiwania.

“Sklep ze zdrową żywnością, który został stworzony, z myślą o Tobie“
Mariusz Janecki
właściciel